Ofertë!
BEST DEALS

Samsung Galaxy Watch 5 40 mm

17,990 L

Kurseni: 2,000 L

:
:
:

Ora me kapacitet të lartë të baterisë nga Samsung. Galaxy Watch 5 vjen me ekran 2x më të fortë falë kristaleve të safirit në përmbajtje të tij. Sensori i fuqishëm 3-në-1 Samsung BioActive kontrollon në mënyrë efektive rrahjet e zemrës suaj, gjurmon shëndetin tuaj kardiovaskular dhe regjistron presionin e gjakut.

Ka stok

SKU: CNG3238-B Modeli: SM-R900 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
BEST DEALS
Ofertë!

Apple Watch Series 8

45,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Graphite

Watch Size

40mm

Network
eSim Support

No

Body
DIMENSIONS

44.4 x 43.3 x 9.8 mm

WEIGHT

28.7 g

BUILD

Glass front (Sapphire crystal), aluminum frame

SIM

No

Display
SIZE

1.2 inches

RESOLUTION

396 x 396 pixels (~330 ppi density)

PROTECTION

Sapphire crystal

Platform
OS

Android Wear OS 3.5, One UI Watch 4.5

CHIPSET

Exynos W920 (5 nm)

CPU

Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55

GPU

Mali-G68

Memory
CARD SLOT

No

Memory

16GB

Ram

1.5 GB

Sound
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.2

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

No

Features
SENSORS

1) Accelerometer
2) Barometer
3) Bioelectrical Impedance Analysis
4) Electrical Heart sensor
5) Geomagnetic sensor
6) Gyro sensor
7) Light Sensor
8) Optical Heart Rate sensor
9) Temperature Sensor

Battery
TYPE

Li-Ion 284 mAh, non-removable

CHARGING

10W wireless (Qi)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual