SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I Card 64GB

990 L

 

Karte memorie me kapaciet 64 GB dhe shpejtesi leximi 80 MB/s ose 100 MB/s. E shpejte e sigurt dhe e mjaftueshme. Zgjedhja e duhur per celularet, tabletat ose pajisjet e tjera Android. 

Read Speed
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

64GB

Read Speed

80MB/s, 100MB/s

Type

UHS-I

Class

10

Features

Waterproof, X-ray proof, temperature proof, and shockproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x microSDXC Memory Card