Silicone Strap for Mi Band 5

600 L

 

Rrip silikoni për orën e Xiaomi Mi Band 5. Rezistent dhe shumë cilësor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Brown, Carbon Black, Dark Grey, Nature Green, Pink Pastel, Purple, Sky Blue, Blue, Clear Purple, Green, Lime Green, Mustard Yellow, Red, White

Compatibility

Xiaomi Mi Band 5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Silicone Strap for Mi Band 5