SAPO ERDHI

Sony PS5 Assassin’s Creed® Mirage

5,990 L

 

Përjetoni jetën e një vrasësi më pranë reales se kurrë. Në këtë botë plot aventura ju luani Basimin, një hajdut i ri rrugësh i cili kërkon përgjigje. Enduni nëpër rrugët e të pasurve të shekullit të 9 të Bagdatit për të zbuluar misteret e të shkuarës ndërkohë që luftoni për të siguruar të ardhmen. Ndiqni hijet e qytetit dhe bëhuni vrasësi absolut.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Release

10/5/2023

Publisher

Ubisoft Entertainment

Genre

Action, Adventure

Voice

Arabic, English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Assassin’s Creed® Mirage