Sony PS5 Demon’s Souls Remake

5,990 L

 

Nga Bluepoint Games vjen një ribërje e klasikut të PlayStation, Demon’s Souls. I rindërtuar tërësisht nga themeli dhe i përmirësuar me mjeshtëri, ky rindërtim prezanton tmerret e një toke fantazie të mbushur me mjegull dhe të errët për një gjeneratë krejtësisht të re lojtarësh. Ata që janë përballur me sprovat dhe mundimet e tij më parë, mund të sfidojnë
edhe një herë errësirën në cilësinë vizuale mahnitëse dhe performancën e jashtëzakonshme.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Platform

PlayStation 5

Game type

Action,Horror,Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Demon’s Souls Remake