Ofertë!
OFERTË ONLINE

Nintendo Switch™ OLED Model

48,990 L

Kurseni: 4,000 L

Njihuni me anëtarin më të ri të familjes Nintendo Switch. Modeli OLED është modeli i ri i lançuar në 2021 dhe vjen me një sërë përmirësimesh dhe avantazhesh në krahësim me modelet e mëparshëm. I pajisur me ekran 7 inç dhe memorje ë brendshme 64GB. Mund ta lidhni me televizorin ose ta merrni me vete e luani kudo që të ndodheni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

6,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset​

27,990 L
Kurseni: 7,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue/Red, White

Memory Internal

64GB

Display Type

OLED

Display Size

7 inch

Touchscreen

Yes

Battery

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Life

Up to 9 Days

Processor Number

NVIDIA Custom Tegra

Dimensions

(H)10.0 x (W)21.0 x (D)26.0 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Switch OLED Model

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu