SAPO ERDHI

Sony PS5 The Lord of the Rings: Gollum™

5,990 L

 

Ai u ka mbijetuar rreziqeve për të cilat shumica nuk do të guxonin të flisnin, i shtyrë nga dëshira e veçantë për të mbajtur edhe një herë në duar atë që i ishte vjedhur. Megjithëse kërkimi i tij i dëshpëruar është një pjesë qendrore e tregimit të hartuar nga J.R.R. Tolkien, nuk është thënë kurrë në detaje. Për herë të parë, ndiqni historinë e patreguar të Gollum: një përvojë që u qëndron tepër besnike librave. Nga fluturimi i tij nga Mordori, ku iku nga goja e Sauron-it dhe merimanga-demon Shelob, në birucat e Thranduilit Elvenking, babait të Legolas, Gollum ju pret në aventura pafund dhe takime në udhëtimin e tij të jashtëzakonshëm.

Ka stok

SKU: ABT218 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Platform

PS5

Publisher

NACON SA

Genre

Adventure

Voice

English, German

Screen Languages

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 The Lord of the Rings: Gollum™