TP-Link USB Type-C to RJ45 Gigabit Network Adapter

1,990 L

 

Jepini laptopit, tabletit, kompjuterit dhe pajisjeve të tjera të pajisura me USB-C qasje interneti me kabllo. Adaptori është i pajisur me një portë USB 3.0 dhe port Gigabit Ethernet, të cilat suportojnë shpejtësi interneti deri në 1000 Mbps

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

71 x 26 x 16.2mm

Output Interface

1 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Port

Input Interface

1 USB 3.0 Port

Chipset

RTL8153

Supported Systems

Windows 10/8.1/8/7
Mac OS
Chrome OS
Linux (Ubuntu)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adaptor USB TYPE-C TO RJ45