Ugreen Lightning Headset Adapter

2,490 L

 

Ky adapter nga Ugreen  ju lejon të lidhni pajisjet që përdorin një fishë audio 3,5 mm me pajisjet tuaja Lightning. Funksionon me të gjitha pajisjet që kanë portë Lightning duke përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

Ka stok

SKU: ALB39 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable type

Lightning

Connector type

Auxiliary, Lightning

Cable Length

10cm

Compatible device

Compatible for Apple devices which have a lightning connector with iOS 10.3.1 or later. ( iPhone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / XR / XS / XS Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max/SE, etc ).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Lightning to 3.5mm Headphone Audio Adapter