Xiaomi 37W Dual Port Car Charger

990 L

 

Jeni shpesh në rrugë? Me karikuesin Xiaomi, mund të jeni të sigurt për karikim të shpejtë, të besueshëm dhe të sigurt. Një karikues i besueshëm i makinës siguron karikim të shpejtë deri në dy pajisje në të njëjtën kohë. Përpunimi i kujdesshëm i materialeve të forta së bashku me mbrojtjen nga mbitensionet garantojnë një karikim vërtet të sigurt. Karikuesi ka gjithsej 2 porte USB që mund të përdoren për dy pajisje të ndryshme elektronike në të njëjtën kohë. Fuqia maksimale e daljes për portën USB mund të arrijë 37 W. 

Ka stok

SKU: DUN1325-B Modeli: CC06ZM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CC06ZM

Material

Plastic

INTERFACES
USB Ports

2 x USB-A 2.0

POWER
Charging Method

Cigarette Lighter Socket

POWER ADAPTER
Output Voltage

37 V DC

WEIGHT AND DIMENSIONS
Weight

0.05 kg

Dimensions

7.47 x 3.08 x 3.08 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi 37W Dual Port Car Charger