Xiaomi 67W Charging Combo Type-A

2,990 L

 

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Është universal dhe i përshtatshëm për cdo lloj pajisje me portë Type-A. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3190 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Input power

100–240V~, 50/60Hz, 1.7A

Output power

5V⎓3A / 5-20V⎓6.2-3.25A (67W Max)

Maximum power

67W

Dimensions

62.5×49.3×28mm (excludes pin length)

Operating temperature

-10°C~40°C

Port type

USB-A to Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x USB cable

1 x Manual