SAPO ERDHI

Xiaomi Air Fryer 6L

11,990 L

 

Xiaomi Air Fryer 6L është një pajisje kuzhine e gjithanshme që ofron një alternativë më të shëndetshme gatimi. Me kapacitetin e tij të rregullueshëm prej 6 litrash që mund të reduktohet në 3 litra, plotëson nevojat e gatimit si për mbledhjet e vogla ashtu edhe për ato të mëdha. Sistemi i tij inteligjent i kontrollit të temperaturës NTC ofron një gamë të gjerë temperaturash, nga 40°C deri në 200°C, për kontrollin e saktë të gatimit, duke e bërë atë ideal për shkrirjen, pjekjen dhe fermentimin, midis detyrave të tjera të kuzhinës. Ajri i nxehtë me qarkullim të shpejtë 3D siguron gatim të njëtrajtshëm me më pak vaj, duke rezultuar në pjata më të shëndetshme, me pak yndyrë dhe më të shijshme. Paneli i kontrollit inteligjent, me modalitete të paracaktuara dhe një funksion rikujtues të dridhjeve, thjeshton procesin e gatimit. Veçoritë e sigurisë, të tilla si një mikroçelës i integruar dhe këmbët prej gome që nuk rrëshqasin, rrisin përdorshmërinë, ndërsa veshja jo ngjitëse dhe tabakaja e heqshme e bëjnë pastrimin të lehtë.

Ka stok

SKU: CNG3930-B Modeli: MAF08 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 60%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Compact Hair Dryer

1,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

Black

Model

MAF08

Capacity
Basket Material

Alloy

Rated Volume

6L (Adjustable to 3L)

Power and Voltage
Rated Power

1500W

Rated Voltage

220V–240~

Rated Frequency

50Hz/60Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

300 × 379 × 280mm

Weight

4.6 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Air Fryer

1 x Frying Tray

1 x User Manual