SAPO ERDHI

Xiaomi Smart Cooking Robot

84,990 L

 

Xiaomi Smart Cooking Robot është një pajisje inovative për gatim të dizajnuar për të bërë gatimin më të lehtë dhe të përshtatshëm. Ky robot inteligjent kombinon teknologjinë e avancuar me përvojën kulinarie për t’ju ndihmuar në përgatitjen e vakteve të shijshme. Ai ka një ndërfaqe të lehtë për përdorim dhe një gamë të gjerë funksionesh gatimi, duke përfshirë prerjen, përzierjen, blendimin dhe gatimin. Me sensorë të brendshëm dhe programim inteligjent, ai mund të masi me saktësi përbërësit, të rregullojë parametrat e gatimit dhe të sigurojë rezultate të sakta gatimi. Roboti gjithashtu është i pajisur me një gamë të larmishme recetash, duke ju lejuar të eksploroni pjatat dhe kuzhinat e reja. Me Xiaomi Smart Cooking Robot, mund të kurseni kohë dhe mund të shijoni vakte cilësore restoranti në shtëpinë tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Electric Kettle 2

3,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

Model

MCC01M

GENERAL
Rated power

1700W

Rated voltage

220V~

Rated volume

2.2L

Rated frequency

50Hz

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

413 × 316 × 344mm

Weight

13.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Main unit × 1 (including a measuring cup, main pot cover and the main pot)
Steamer set × 1
Blender base × 1
Blender blade × 1
Whisk × 1
Scraper × 1
Mesh basket × 1
Measuring spoon set × 1
User manual × 1