Xiaomi Bange BG-7551 Fitness Bag

5,990 L

 

Çanta e përkryer për palestër apo udhëtime. Ka vend dhe xhepa të bollshëm për të gjitha gjërat që do t’ju duhen me vete. Ka vend për celularin, laptopin, karikuesat dhe çadrat tuaja, mund të mbajë këpucë deri në numër 45 dhe deri në 10 këmisha ose bluza verore. Materiali i çantës është i fortë dhe rezistent ndaj ujit dhe gërvishtjeve.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Gray

Material

Oxford PU Cloth

Size

46x17x26cm

Weight

0.88kg

Volume

28L

Screen size

15.6"

Features

Water Resist High Density Fabric
Thick Strap Padding Sponge
Comes with USB Charging Port
Large Space Compatible with 15.6in Tablet Pad
Economic Multifunction Design Suitable for Work, Travel, Daily Use

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bange BG-7561 Bag