HP Laptop 15.6″ Bag

1,490 L

 

Çanta e laptopit nga HP është një zgjidhje e gjithanshme dhe e sigurt e krijuar për të akomoduar laptopë deri në 15,6″. Çanta vjen me xhepin e saj RFID që mbron të dhënat personale, zinxhirët e kyçjes me dy spirale që sigurojnë mbrojtje dhe një ndarje të dedikuar për laptopë. Mbajtja e rehatshme lehtësohet nga stili i saj i veshjes dhe dorezat e dyfishta. Kjo çantë kombinon në mënyrë harmonike sigurinë , prakticiteti dhe komoditetin, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për të ruajtur laptopin tuaj dhe gjërat thelbësore të përditshme gjatë udhëtimeve.

Ka stok

SKU: AKS25 Modeli: 2SC66AA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

2SC66AA

Color

Black

General
Product Type

Notebook Carrying Case

Fits Laptops

Up to 15.6"

Features
RFID Protection

Secure RFID pocket protects data on credit cards and passports from electronic theft

Lockable Zippers

Double-coil zippers deter tampering and unauthorized access

Dedicated Compartment

Padded notebook compartment for secure laptop storage

Organization

Multiple slip and zip pockets for accessories and essentials

Carrying Options

Cross-chest wearing style and double handles for flexibility

Dimensions & Weight
Dimensions

41 x 6 x 29.5 cm

Weight

740 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop Bag