OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker (16W)

3,490 L

 

Boks me bluetooth nga Xiaomi. I vogel dhe i lehte ne peshe. Ze i paster dhe bas i fuqishem. Pershtatet lehtesisht ne cdo ambjent qe mund te vendoset. 

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Party Box 1000

109,990 L
Kurseni: 15,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Red

General
Product name

Mi Portable
Bluetooth Speaker(16W)

Product dimensions

W 213 * D 74 * H 74 mm

Technical
Connectivity

Bluetooth/3.5mm AUX IN

Rated output power

2×8W (@1KHz THD=1%)

Signal-to-noise ratio

70dB

TWS Connection

Yes(≤5m)

Waterproof

IPX7

Battery charging time

4 hours

Playback time

Approx. 13 hours
(at 50% Volume)

Bluetooth version

5.0

Frequency range

80Hz to 20KHz

Rated impedance

4 Ω

Transmission distance

15m

Battery

Lithium-ion, 3.7V, 2600mAh

Rated input

5V 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Portable Bluetooth Speaker

Cable
User Guide