Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 1S

4,990 L

Kurseni: 2,000 L

Kompresori portabel nga Xiaomi vjen me 5 modalitete te ndryshme ne baze te gomes qe deshironi te fryni. I pajisur me bateri 2000mAh, mund te fryje deri ne 8 goma me nje karikim te vetem. Falë integrimit të një çipi të ri, pajisja mund të zbulojë ndryshimin e presionit në gomë me një saktësi prej 1 psi. Gjithashtu eshte i pajisur me ekran per te treguar presionin e ajrit gjate fryrjes dhe ajrit qe ndodhet aktualisht ne gome.

 

Ka stok

SKU: DUN1168-B Modeli: MJCQB05QJ Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MJCQB05QJ

Color

Black

Dimensions

124 x 71 x 45.3 mm (Air compressor, excluding air hose

Inflation pressure range

0.2–10.3 bar/3–150 psi

Battery capacity

2000 mAh

Charging time

<3 hrs

Noise value during operation

<80 dB at 1 m distance

Input parameters

5V ⎓ 2A

Charging port

Type-C

Operating temperature

Charging: 0℃—45℃. Discharging: -10℃—45℃

Storage temperature

-10℃ to 45℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 
1 x Presta Valve Adapter 
1 x Needle Valve Adapter 
1 x Storage Pouch 
1 x User Manual 
1 x Charging Cable