Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum S12

24,990 L

Kurseni: 1,000 L

Me Mi Robot Vacuum S12 tani pastrimi është më i thjeshtë se kurrë më parë. Lazeri LDS ndihmon fshesën me navigim të shpejtë e të saktë të ambientit, fuqia e thithjes është 4000Pa duke siguruar përthithjen e cdo papastërtie, me teknikën zig-zag dhe në formë Y-je pastrimi është akoma më eficient. Fshesa është pajisur me sensorë të cilët regjistrojnë objektet përreth si dhe aplikacioni Xiaomi Home App, i cili mundëson personalizimin e sistemit të pastrimit nga smartfoni juaj, ju lehtëson akoma më shumë pastrimin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
 
SAPO ERDHI

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

B106GL

Color

White

General
Main Unit Dimensions

350×94.5mm

Rated Power

45W

Rated Voltage

14.8V⎓

Charging Voltage

20V⎓

Net Weight

4.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Main unit ×1
Main brush ×1
(Pre-installed)

2-in-1 water tank and dust container ×1
(Can be used in either Vacuum or Mop mode)

Side brush ×1

Filter ×2
(One of them is pre-installed in the dustbin)

Brush cover ×1
(Pre-installed)

Pad ×1
(Pre-installed on the mop frame)

Mop frame ×1

Power adapter ×1

Charging dock ×1

Cleaning brush ×1
(Open lid to access)

User manual ×1