OFERTA ONLINE

Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum

44,990 L

 

Fshesa me korrent Xiaomi W10 mund të përshtatet në kënde të ndryshme deri në 90° për një performancë të lartë, shpejtësi më të madhe dhe jetëgjatësi më të gjatë shërbimi. Fleksibiliteti i saj e bën shumë të thjeshtë për t’a manovruar  Falë kokës së furçës së saj të sapo përmirësuar, kjo fshesë mund të pastrojë me efikasitet dhe lehtësisht dysheme të ndryshme në shtëpi, duke përfshirë ato prej druri dhe qilimat.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 16%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

20,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 36%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
Kurseni: 25,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

White

Model

B302GL

Rated voltage

21.6V⎓

Rated power

200W

Charging voltage

26.0V⎓

Water resistance rating

IPX4

Product net weight

Approximately 5.4kg

Dimensions

250×250×1100mm

Rated input

26.0V ⎓ 0.9A

Rated output

26.0V ⎓ 0.9A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Main unit x1 (including the roller brush support, roller brush cloth, roller brush cover, filter element, handle, clean water tank, dirty water tank and tag)
Dock×1
Basket×1
Power adapter×1
Fixed mount×1
Cleaning brush×1
User manual×1