OFERTA ONLINE

Xiaomi Mijia Cordless Screwdriver

3,990 L

 

Trapan pa kabllo dhe i rikarikueshëm nga Xiaomi. Është i vogël dhe peshon vetëm 350 gr kështu që mund ta merrni lehtësisht me vete. Ky model vjen me kapacitet të madh baterie 2000 mAh dhe koka çeliku. Koha e karikimit varjon nga 120 deri në 180 minuta.

Ka stok

SKU: CNG1820-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Maximum Torque

5N.m

Weight

350g

Dimensions

124 x 130.5x 42mm

Rated voltage

3.6V

Charging time

120 – 180min

Executive Standard

GB 3883.1-2014

Bit model

C6.3 x 25mm

Cross

PH11 PH2/ PH3

Hexagon

H3/H41H5

One word

SL4/SL6

Plum

T15/T20/T25

Rice word

PZ2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Screwdriver
12 x Screw bits
1 x 60mm extension
1 x Charging cable
1 x Storage bag
1 x Screw bits box
1 x Manual