Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Disposable Bag

1,990 L

 

Kjo lloj çante për Mi Robot Vacuum Mop 2 është i siguruar për të mbledhur pluhur deri në 1 muaj dhe mund të hiqet pa nxjerr asnjë grimcë pluhuri dhe pa çliruar toksina në ambjent.

Ka stok

SKU: DUN1607-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Model Number

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Disposable Bag

Features

– Disposable Design
– Non-woven Fabric Material
– 4L Dust Capacity
– Lift and Seal Designed Handle
– Easy to Install
– Compatible with Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Auto-Empty Station
– Set of 5 Bags

Weight

0.1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Disposable Bag