Xiaomi Robot Vacuum S10 Mop Pad

2,290 L

 

Shtresë pastrimi për Xiaomi Mi Robot Vacuum S10, vendoset dhe pastrohet lehtësisht. Përbëhet nga material me kualitet maksimal i cili siguron pastrim të thellë mbi cdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: DUN2076-W Modeli: B106GL-TB Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Model

B106GL-TB

Compatibility

Xiaomi Robot Vacuum S10

Dimensions

139 x 4 x 300 mm

Weight

46g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mop Pad