Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Speaker IR Control

3,990 L

Kurseni: 1,000 L

Përzierja e përsosur e teknologjisë dhe mjeshtërisë sjell këtë boks me dizajn elegant dhe kompakt.  Nuk është vetëm një boks inteligjent muzike, ëshë një vepër arti unike gjithashtu. Tani mund të përdorni komanda të ndryshme zanore për ta kontrolluar. Për të luajtur muzikë, për të mësuar motin, për të qëndruar i sintonizuar me lajmet më të fundit ose për të ngritur/ulur volumin, gjithçka që duhet të thoni është “Ok Google”.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model number

L05G

Product weight

628g

Dimensions

95 * 95 * 14mm

Buttons

Play/Pause, Volume up, Volume down, Mute

Microphone Array

2Mics, with far field voice wake up sopport

Speaker

1.5″ full-range speaker

Light

One-Dot LED light

Connectivity

802.11a/b/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz, Bluetooth® 5.0, Chromecast built-in™

IR Remote Control

Only compatible devices support infrared control function on Xiaomi Smart Speaker (IR Control). Tested with models: fans: CHANGHONG CFS-LD402RF, Midea FS40-13GR;
Projectors: Epson EMP-1710, HITACHI HCP-810X; Air conditioner: MIJIA KFR-50GW/N1A1; TV displays: Mi LED TV 4S 65’’, Mi TV P1 50’’; LED: Panasonic HHXZ4034.

Power Supply

12V / 1A, DC input

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Speaker

1 x Power Adapter

1 x User Manual