Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Watch S1 Active Charging Cable

990 L

Kurseni: 1,000 L

Karikues Xiaomi Watch S1 Active përbëhet nga material me densitet të lartë, rezistent ndaj nxehtësisë, është kompakt dhe karikimi realizohet me wireless. Përmasat e karikuesit të lejojne t’a marrësh kudo me vete me lehtësi.

Ka stok

SKU: DUN1549-B Modeli: XMWTCL01CDZ Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

PC+ABS Synthetic material

Output

5V

Dimensions

40.3 x 40.3 x 9.8mm

Standards implemented

Q/021XWT03-2019

Weight

<15g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magnetic charging cable