SAPO ERDHI

Xiaomi Watch S1 Pro

29,990 L

 

Prezantimi i dizajnit klasik të orës së dorës me një pamje të sofistikuar dhe një ekran të madh me kornizë ultra të ngushtë, një rrip për çdo rast dhe përvojën e orës inteligjente të nivelit tjetër.  Një ekran i madh AMOLED 1,47 inç, i ndërtuar me ekran të avancuar dhe teknologji të kursimit të energjisë, i veshur me kristal safiri, do t’ju japë një përvojë të mrekullueshme vizuale, duke e kthyer kalimin e ngadaltë të kohës në një art. Xhami safir është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit, me rezistencë ndaj gërvishtjeve

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2135W1

Color

Black, Silver

Network
Technology

N/A

Body
Dimensions

46 x 46 x 11.3 mm

Weight

48.5 g

Build

Sapphire crystal front, stainless steel frame, sapphire crystal (heart rate zone), plastic back

SIM

N/A

Display
Size

1.47 inches

Type

AMOLED, 600 nits (typ)

Resolution

480 x 480 pixels (~462 ppi density)

Protection

Sapphire crystal glass

Platform
OS

MIUI Watch OS

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

GPS

GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2, thermometer (body temperature)

Battery
Battery Type

Li-Po 500 mAh, non-removable

Charging

Wireless, 100% in 85 min

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim