Ofertë!
BEST DEALS

Apple Watch Ultra

89,990 L

Kurseni: 25,000 L

:
:
:

Aventura pret! Njihuni me Apple Watch-in më të fortë dhe më të aftë ndonjëherë. Me një këllëf të fortë titani, GPS preciz me frekuencë të dyfishtë, deri në 36 orë jetëgjatësi baterie, dhe tre shirita të specializuar të krijuar për atletët dhe aventurierët e të gjitha llojeve. Titani arrin ekuilibrin e përsosur midis peshës, ashpërsisë dhe rezistencës. Dizajni i ri i kasës ngrihet për të rrethuar kristalin e sheshtë të safirit dhe për ta mbrojtur atë nga goditjet në skaj.

 

Color
Watch Size

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 4%
BEST DEALS
Ofertë!

Apple iPhone 13

64,990 L
Kurseni: 3,000 L
BEST DEALS
Ofertë!

Apple iPhone 13 Pro Max

91,490 L97,990 L
BEST DEALS
Ofertë!

Apple iPhone 13 Pro

79,990 L86,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Grey, Blue/Gray, Green Alpine, Midnight, Orange Alpine, White Ocean, Yellow/ Beige

Watch Size

49mm

Network
Technology

GSM / HSPA / LTE

Body
Dimensions

49 x 44 x 14.4 mm (1.93 x 1.73 x 0.57 in)

Weight

61.3 g (2.15 oz)

Build

Sapphire crystal front, ceramic/sapphire crystal back, titanium frame

SIM

eSIM

Display
Size

1.92 inches

Resolution

502 x 410 pixels (~338 ppi density)

Protection

Sapphire crystal glass

Platform
OS

watchOS 9.0

Chipset

Apple S8

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card slot

No

Rom

32GB

Sound
Loudspeaker

Yes, with dual speakers (86-decibel)

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer,
Gyro,
Heart rate,
Barometer,
Always-on altimeter,
Compass,
SpO2,
VO2max,
Temperature (body),
Temperature (water)

Battery
Type

Li-Ion 542 mAh, non-removable

Charging

Wireless fast charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Titanium Case
Alpine Loop
Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1m)