3 DITË OFERTA ONLINE

Xstrike Gaming Chair

19,990 L

 

GC-909 është karrige e avancuar gaming nga Xtrike Me.  Karrigia përmban një dizajn ergonomik me komponentë të rregullueshëm për t’iu përshtatur preferencave individuale. Karrigia e lojërave është ndërtuar duke përdorur materiale me cilësi të lartë. Mbështetja e karriges është bërë nga sfungjer me densitet të lartë, duke siguruar rehati gjatë seancave të gjata të lojërave. GC-909 është ndërtuar mbi një bazë të qëndrueshme, e aftë për të mbështetur lojtarë të madhësive të ndryshme. Ajo është e pajisur me rrota me rrotullim të qetë, duke lejuar lëvizje të lehtë dhe manovrim.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
16 g/kg
Brand
Model

GC-909

Color

Grey, Blue, Red

General
Structure material

PVC,PU,Molded Foam, Iron, Nylon

Head and Back Pillow

Yes

Reclining

90° to 180°

Seat Height Adjustable

10 Cm

Chair Height

123-133cm

Number of Wheels

5

Backrest Width

53cm

Backrest Height

83cm

Armrest Height

25cm

Seat Width

54cm

Seat Depth

50cm

Weight

16 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide