Amazfit Zenbuds

12,590 L

 

Amazfit Zenbuds janë të njohur për cilësinë dhe dizajnin e tyre të shkëlqyer. Këto janë kufjet më të mira wireless për të fjetur. Ato janë të rehatshëm, luajnë audio për deri në 12 orë dhe madje ofrojnë një pasqyrë të cilësisë së gjumit tuaj. Thuaji lamtumirë pagjumsisë me Zenbuds!

Ka stok

SKU: DUN1174-W Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

AirPods Max – Sky Blue

49,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

AirPods 3rd Generation

16,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

A1943

Product

TWS (True Wireless) Headphones

Color

White

Design

In-Ear

Response frequency

20Hz – 8kHz

Integrated sensor

Acceleration sensor

Bluetooth

5.0

System requirements

Android 5.0 or higher, iOS 10 or higher

Operating temperature

Operating temperature

Battery
Headphone capacity

10 mAh (each)

Charging case capacity

280 mAh

Autonomy

Up to 12 hours (a single charge of the headphones)
Up to 8 nights (with all case charges)
Running times depend on the conditions of use, such as volume level, file type, etc.

Dimension & Weight
Dimensions

1 x 0.82 x 0.84 inches

Headphone weight

2 g (each)

Charging case weight

50 g

Features

Sleep-Inducing Soothing Sounds
Auto-Stop Upon Sleep Detection
Professional Sleep Quality Analysis
Personal In-Ear Alarm
Pomodoro Timer for Better Productivity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Amazfit ZenBuds

1 x Charging case

1 x Charging cable type C

1 x User manual