Apple Watch (44mm) Screen Protector

500 L

 

Mbroni pajisjet tuaja Apple Watch Series 6 & 5  ( 44mm) me këtë mbrojtës të hollë dhe të fortë të ekranit që është krijuar për qartësi si  kristal dhe një përvojë të jashtëzakonshme ekrani.

Ka stok

SKU: CNG1519 Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Features

Anti-Fingerprint
Edge To Edge
Scratch Guard
Ultra Clarity
Easy Application

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Watch (44mm) Screen Protector