Bikson Nylon Strap For Apple Watch 42/44mm

800 L

 

Rrip per Apple Watch te madhesise 42 ose 44 mm. Shume elegant ne dore dhe shume i rehatshem per lekuren. Ajo qe ju mbetet eshte te zgjidhni njeren prej ngjyrave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Rainbow, Green, Orange, Pink

Watch Size

42mm, 44mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nylon Strap