Ofertë!
OFERTA ONLINE

Boya BY-WM8 PRO-K4 Wireless Microphone System

23,990 L

Kurseni: 8,000 L

Sistemi i mikrofonit wireless BOYA BY-WM8 PRO-K4 është një zgjidhje e gjithanshme dhe miqësore për përdoruesit që plotëson nevojat e blogerëve, gazetarëve, prezantuesve dhe krijuesve të përmbajtjes. Me dizajnin e tij të lehtë dhe konfigurimin e lehtë, ai ofron kapje të qartë dhe të natyrshme të të folurit, ideale për projekte të ndryshme, duke përfshirë videot në YouTube, transmetime, prezantime, intervista dhe më shumë. Duke shfaqur një model polare kardioide të drejtuar, ai redukton në mënyrë efektive zhurmën e padëshiruar të sfondit, duke siguruar audio të qartë në mjedise me zhurmë.

Ka stok

SKU: DUN2304-B Modeli: BY-WM8 Pro-K4 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BY-WM8 Pro-K4

Transmitters
RF output power

≤10 mw

Antenna

1/4λ wire antenna

Spurious emission

250nW or less

Audio input connector

3.5mm jack

Reference audio input level

-60dBV (MIC input, 0 dB attenuation)

Reference deviation

±5kHz (-60 dBv,1 kHz input)

Input frequency range

20Hz-20KHz

Distortion

0.5% or less

Power supply

Two AA batteries or Micro USB (DC 5v)

Receiver
Receiver Antenna

1/4λ wire antenna

Connector

3.5mm mini jack

Signal-to-noise ratio

70 dB or more

Receiver Distortion

0.5% or less

Headphone output level

30mW (16 Ω)

Audio output level

–60 dBV

Supply

Two AA size batteries

Operation time

About 4 hours

System
Oscillator type

PLL Synthesized Control Oscillator

Carrier Frequency Range

556.71 MHz-575.98 MHz (Transmitter A) 576.39 MHz-595.66 MHz(Transmitter B)

Channels

48

Frequency response

40 Hz to 18 kHz (+/-3dB)

Operating temperature

-10℃ to+50℃

Storage temperature

-10℃ to+55℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim