OFERTA ONLINE

Cross Gear Backpack, 14″

2,990 L

 

Çanta e shpinës nga Cross Gear është një zgjedhje e gjithanshme dhe e qëndrueshme për udhëtarët dhe studentët. Me një kapacitet deri në 20 litra, ofron hapësirë të bollshme për të ruajtur në mënyrë të sigurt të gjitha gjërat tuaja thelbësore. E bërë nga pëlhurë poliesteri rezistente ndaj grisjes dhe ujit me një shtresë najloni me densitet të lartë, është projektuar për t’i bërë ballë elementeve natyrorë. Çanta e shpinës përmban xhepa të shumtë për organizim efikas, duke përfshirë një ndarje të dedikuar laptopi që mund të mbajë laptopë me madhësi deri në 14 inç. Rripat e trashë të shpatullave dhe sfungjeri në pjesën e shpinës ofrojnë rehati gjatë përdorimit të zgjatur. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një udhëtim pune, pushime ose thjesht duke shkuar në shkollë ose zyrë, kjo çantë shpine është një shoqërues i besueshëm. I pajtueshëm me marka dhe pajisje të ndryshme laptopësh, ai ofron gjithçka ju duhet për nevojat tuaja të përditshme.

Ka stok

SKU: DUN1810-S Modeli: CAB41511140B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CAB41511140B

Color

Silver

General
Screen size

14"

Fabric

Water-Resistant Polyester

Material

• Made From High-Quality Tear and Water-Resistant Polyester Fabric
• High-Density Nylon Lining

Organization

• Multiple Pockets for Secure and Organized Storage of your Belongings

Comfort

• Thicken Shoulder Straps for Enhanced Comfort During Extended Wear
• Padded Back Cushion for Additional Support and Comfort

Compatibility

Compatible with various laptop brands, including HP, Dell, Lenovo, Asus, Toshiba, Apple, Acer, Sony etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

29 x 14 x 41 cm

Weight

1.1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Backpack