Ofertë!
OFERTA ONLINE

DJI Wireless Microphone 2 (1 TX+1 RX)

29,990 L

Kurseni: 5,000 L

Ju prezantojmë me DJI Mic 2, i cili përshtatet me çdo nevojë të audios që mund të keni. Përfshin marrësin dhe transmetuesin për përdorim gjithëpërfshirës. Mikrofon kompakt, i lehtë dhe me fuqi të madhe të lidhjes me wireless i cili përcjell tinguj me kualitet të jashtëzakonshëm deri në distancën 250 metër. Regjistrim i një niveli profesional pa asnjë nivel zhurme të jashtme, pajisur me hapësirë regjistrimi mund të kapni audio në çdo moment. Ndizini, lidhini lehtësisht dhe filloni regjistrimin e një audio kristal të pastër edhe në lëvizje, sepse DJI ofron vetëm më të mirën.

Ka stok

SKU: DJI251 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L
- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,790 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
General
Polar Pattern

Omnidirectional

Frequency Response

Low Cut Off: 50 Hz – 20 kHz

Low Cut on: 100 Hz – 20 kHz

Max Sound Pressure Level (SPL)

120 dB SPL

Max Input Level (3.5 mm)

-6 dBV (THD < 0.1%)

Equivalent Noise

21 dBA

Monitor Interface Output Power

Max Output 12 mW@1 kHz, 32 Ω

Max Transmission Distance

250 m (FCC)

160 m (CE)

Transmitter
Transmitter Dimensions

46.06×30.96×21.83 mm (L×W×H)

Transmitter Weight

28 g

Transmitter Wireless Mode

GFSK 1 Mbps and 2 Mbps

Transmitter Equivalent Isotropic Radiated Power (EIRP)

<20 dBm

Transmitter Wireless Mode Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Transmitter Bluetooth Protocol

BR/EDR

Transmitter Bluetooth Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Transmitter Bluetooth Transmitter Power (EIRP)

<20 dBm

Transmitter Battery Type

Li-ion

Transmitter Battery Capacity

360 mAh

Transmitter Battery Energy

1.39 Wh

Transmitter Battery Voltage

3.87 V

Transmitter Charging Temperature

5° to 45° C (41° to 113° F)

Transmitter Operating Temperature

-10° to 45° C (14° to 113° F)

Transmitter Charging Time

1 hour and 10 mins

Transmitter Operating Time

6 hours

Receiver
Receiver Dimensions

54.20×28.36×22.49 mm (L×W×H)

Receiver Weight

28 g

Receiver Wireless Mode

GFSK 1 Mbps and 2 Mbps

Receiver Equivalent Isotropic Radiated Power (EIRP)

<20 dBm

Receiver Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Receiver Battery Type

Li-ion

Receiver Battery Capacity

360 mAh

Receiver Battery Energy

1.39 Wh

Receiver Battery Voltage

3.87 V

Receiver Charging Temperature

5° to 45° C (41° to 113° F)

Receiver Operating Temperature

-10° to 45° C (14° to 113° F)

Receiver Charging Time

1 hour and 10 mins

Receiver Operating Time

6 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x DJI Mic 2 Receiver

1x DJI Mic 2 Transmitter (Shadow Black)

1x DJI Mic 2 Camera Audio Cable (3.5mm TRS)

1x DJI Mic 2 Mobile Phone Adapter (Type-C)

1x DJI Mic 2 Mobile Phone Adapter (Lightning)

1x DJI Mic 2 Windscreen

1x DJI Mic 2 Clip Magnet

1x DJI Mic Splitter Charging Cable

1x DJI Mic 2 Carrying Pouch