Ofertë!
OFERTA ONLINE

DJI Wireless Microphone 2

42,990 L

Kurseni: 7,000 L

Ju prezantojmë me DJI Mic 2, i cili përshtatet me çdo nevojë të audios që mund të keni. Përfshin kasën e karikimit dhe dy transmetues për përdorim gjithëpërfshirës. Mikrofon kompakt, i lehtë dhe me fuqi të madhe të lidhjes me wireless i cili përcjell tinguj me kualitet të jashtëzakonshëm deri në distancën 250 metër. Regjistrim i një niveli profesional pa asnjë nivel zhurme të jashtme, pajisur me hapësirë regjistrimi mund të kapni audio në çdo moment. Ndizini, lidhini lehtësisht dhe filloni regjistrimin e një audio kristal të pastër edhe në lëvizje, sepse DJI ofron vetëm më të mirën.

Ka stok

SKU: DJI244 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,790 L
Kurseni: 500 L
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
General
Polar Pattern

Omnidirectional

Frequency Response

Low Cut Off: 50 Hz – 20 kHz

Low Cut on: 100 Hz – 20 kHz

Max Sound Pressure Level (SPL)

120 dB SPL

Max Input Level (3.5 mm)

-6 dBV (THD < 0.1%)

Equivalent Noise

21 dBA

Monitor Interface Output Power

Max Output 12 mW@1 kHz, 32 Ω

Max Transmission Distance

250 m (FCC)

160 m (CE)

Transmitter
Transmitter Dimensions

46.06×30.96×21.83 mm (L×W×H)

Transmitter Weight

28 g

Transmitter Wireless Mode

GFSK 1 Mbps and 2 Mbps

Transmitter Equivalent Isotropic Radiated Power (EIRP)

<20 dBm

Transmitter Wireless Mode Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Transmitter Bluetooth Protocol

BR/EDR

Transmitter Bluetooth Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Transmitter Bluetooth Transmitter Power (EIRP)

<20 dBm

Transmitter Battery Type

Li-ion

Transmitter Battery Capacity

360 mAh

Transmitter Battery Energy

1.39 Wh

Transmitter Battery Voltage

3.87 V

Transmitter Charging Temperature

5° to 45° C (41° to 113° F)

Transmitter Operating Temperature

-10° to 45° C (14° to 113° F)

Transmitter Charging Time

1 hour and 10 mins

Transmitter Operating Time

6 hours

Receiver
Receiver Dimensions

54.20×28.36×22.49 mm (L×W×H)

Receiver Weight

28 g

Receiver Wireless Mode

GFSK 1 Mbps and 2 Mbps

Receiver Equivalent Isotropic Radiated Power (EIRP)

<20 dBm

Receiver Operating Frequency

2.400-2.4835 GHz

Receiver Battery Type

Li-ion

Receiver Battery Capacity

360 mAh

Receiver Battery Energy

1.39 Wh

Receiver Battery Voltage

3.87 V

Receiver Charging Temperature

5° to 45° C (41° to 113° F)

Receiver Operating Temperature

-10° to 45° C (14° to 113° F)

Receiver Charging Time

1 hour and 10 mins

Receiver Operating Time

6 hours

Charging Case
Charging Case Dimensions

116×41.5×59.72 mm (L×W×H)

Charging Case Weight

200 g

Charging Case Battery Type

18650 Li-ion

Charging Case Battery Capacity

3250 mAh

Charging Case Battery Energy

11.7 Wh

Charging Case Battery Voltage

3.6 V

Charging Case Charging Temperature

5° to 40° C (41° to 104° F)

Charging Case Operating Temperature

5° to 45° C (41° to 113° F)

Charging Case Charging Time

2 hours and 40 mins

Charging Case Charging Cycles for TX and RX

Approx. two cycles when charging two TXs and one RX at the same time

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x DJI Mic 2 Receiver

2x DJI Mic 2 Transmitter (Shadow Black)

1x DJI Mic 2 Charging Case

1x DJI Mic 2 Camera Audio Cable (3.5mm TRS)

1x DJI Mic 2 Mobile Phone Adapter (Type-C)

1x DJI Mic 2 Mobile Phone Adapter (Lightning)

2x DJI Mic 2 Windscreen

2x DJI Mic 2 Clip Magnet

1x Charging Cable

1x DJI Mic 2 Carrying Bag