Earldom Computer Bracket ET-EH124

1,490 L

 

Mbajtësja e laptopit nga Earldom është e përshtatshme për laptopët ose MacBookët me madhësi 15.6″. Mund të paloset dhe futet në çantën tuaj të shpinës pa ju zënë shumë vend.

Ka stok

SKU: CNG2405 Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Material

Zinc alloy

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Computer Bracket ET-EH124