Gembird USB 3-in-1 Charging Cable

190 L490 L

 

Kabllo karikimi 3 në 1. Kjo kabllo ju mundëson karikimin e tri pajisjeve të ndryshme në të njëjtën kohë. I përshtatshëm për të karikuar pajisjet celulare iPhone, micro-USB dhe/ose USB-C.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1m

Color

Black, Gold, Silver

Interface

USB 2.0 to 8-pin male connector + male MicroUSB connector + male USB-C connector

Wires

AWG24 (power supply wires only, no data)

Voltage

5 VDC only (no Quick charging)

Net weight

70 g

Features

USB charging cable with 8-pin, USB-C and Micro USB connectors

Allows charging up to 3 smartphones simultaneously

Durable metal connectors and cotton braided cable jacket

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3-in-1 charging cable