Gembird USB To PS/2 Converter Cable

490 L

 

Kjo kabllo ju vjen në ndihmë kur keni në maus ose tastierë dhe një kompjuter pa porta PS2. E çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0125 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

FTP Cat6 Patch Cable

150 L990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

30 cm

Compatible with

Windows® XP/VISTA/Windows® 7/8, NetWare, Unix, MAC OS 8.6 or higher. Also works with Sun Microsystems and HP Server computers

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird USB To PS/2 Converter Cable