Ofertë!
OFERTA ONLINE

Google Pixel 8 Pro

69,990 L

Kurseni: 10,000 L

Mundësuar nga çipi i avancuar Google Tensor G3 dhe 12 GB RAM, Pixel 8 Pro ofron performancë të shpejtë dhe të qetë, duke e bërë të pandërprerë kryerjen e shumë detyrave dhe lojërave. Sistemi i kamerës është i jashtëzakonshëm, duke kapur fotografi të shkëlqyera dhe të detajuara në çdo kusht ndriçimi, falë përpunimit të avancuar të imazhit dhe veçorive si Super Res Zoom dhe Night Sight. Jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës së telefonit dhe aftësia e karikimit me wireless sigurojnë përdorim të pandërprerë gjatë gjithë ditës. Me dizajnin e tij rezistent ndaj ujit, pluhurit dhe gërvishtjeve, ai mund t’i rezistojë konsumimit të përditshëm. Për më tepër, Pixel 8Pro  i jep përparësi sigurisë me çipin e tij të sigurisë Titan M2, duke siguruar mbrojtjen e të dhënave të ndjeshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Google Pixel 7a

36,990 L
 
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy S23 Ultra

79,990 L89,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Color

Obsidian Black, Porcelain

Dimensions

162.6 x 76.5 x 8.8 mm

Weight

213 g

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus 2), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

LTPO OLED, 120Hz, HDR10+, 1600 nits (HBM), 2400 nits (peak)

Size

6.7 inches, 108.7 cm2 (~87.4% screen-to-body ratio)

Resolution

1344 x 2992 pixels, 20:9 ratio (~489 ppi density)

Protection

Corning Gorilla Glass Victus 2

PLATFORM
OS

Android 14

Chipset

Google Tensor G3 (4 nm)

CPU

Nona-core (1×3.0 GHz Cortex-X3 & 4×2.45 GHz Cortex-A715 & 4×2.15 GHz Cortex-A510)

GPU

Immortalis-G715s MC10

MEMORY
Card slot

No

Ram

12GB

Memory Internal

128GB

MAIN CAMERA
Triple Camera

50 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/1.31", 1.2µm, dual pixel PDAF, multi-zone Laser AF, OIS
48 MP, f/2.8, 113mm (telephoto), 1/2.55", 0.7µm, dual pixel PDAF, OIS, 5x optical zoom
48 MP, f/2.0, 126˚ (ultrawide), 0.8µm, dual pixel PDAF

Main Camera Video

4K@30/60fps, 1080p@24/30/60/120/240fps; gyro-EIS, OIS, 10-bit HDR

Main Camera Features

Dual-LED flash, Pixel Shift, Ultra-HDR, panorama, Best Take

SELFIE CAMERA
Single

10.5 MP, f/2.2, 20mm (ultrawide), 1/3.1", 1.22µm, PDAF

Selfie Video

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60fps

Selfie Camera Features

Auto-HDR, panorama

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE, aptX HD

GPS

GPS (L1+L5), GLONASS (G1), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5)

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.2

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, thermometer (skin temperature)
Ultra Wideband (UWB) support

BATTERY
Type

Li-Ion 5050 mAh, non-removable

Charging

30W wired, PD3.0, PPS, 50% in 30 min (advertised)
23W wireless
Reverse wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

1 x Charging Cable

1 x USB Adapter

Garancia e produktit

24 Muaj