Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo Casual Laptop Backpack B210

2,990 L

Kurseni: 1,500 L

Cante shpine nga Lenovo. E pershtatshme per laptop deri ne 15.6 inch. Perfekte per pune te perditshme dhe udhetime. Mund te merrni me lehtesi gjithe sendet e nevojshme.

Ka stok

SKU: SBZA3533 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Screen size

15.6"

Material

Water Repellent Material

Ideal For

Unisex

Dimensions

300 x 150 x 40 mm

Number of shoulder belts

Double

Backpack system

Curved shoulder strap

Features

DURABLE DESIGN
COMFORTABLE FIT
LAPTOP BACKPACK
CONVENIENT STORAG

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim