OFERTA ONLINE

Instax SQ1 Camera Case

1,990 L

 

Siguroni kamerën tuaj SQ1 me këtë kasë e cila mund të përshtatet me të njejtën ngjyrë. Me rrip të përshtatshëm sipas dëshirës për komfort të shtuar, material rezistent, mbrojtje maksimale dhe stil unik. Të gjitha në një produkt të vetëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Chalk White, Glacier Blue

General
Compatibility

Instax SQ1 Camera

Features

Official instax camera case for SQ1 camera
Adjustable shoulder strap
Photograph ready cover
Colour coordinated to camera colour

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax SQ1 Camera Case