Ofertë!
OFERTA ONLINE

Instax Square Link Printer Case

1,490 L

Kurseni: 500 L

Dizenjuar për udhëtime të sigurta dhe përdorim të përditshëm më të lehtë, kasa e Instax Square Link Printer është shoqëruesi që ju duhet patjetër. Plot stil, rezistencë të lartë, mbrojtje në çdo moment dhe peshë të lehtë, ndarë në dy xhepa për të mbajtur jo vetëm të sigurt por dhe të organizuar aksesorët tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Ivory, Gray

General
Material

Ethylene Vinyl Acetate

Compatibility

Instax Square Link Printer

Dimensions & Weight
Dimensions

60 x 130 x 200 mm

Weight

105 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Square Link Printer Case