SAPO ERDHI

JBL Authentics 300 Wireless Speaker

44,990 L

 

Altoparlanti JBL Authentics 300 bashkon pa probleme dizajnin e frymëzuar nga retro me teknologjinë e fundit të audios, duke ofruar një përzierje harmonike të stilit dhe performancës. Me një tweeter 1 inç për detaje të qarta, një woofer 5,25 inç për frekuenca të balancuara të rangut të mesëm dhe një radiator pasiv 6,5 inç për bas të thellë, ai siguron një përvojë të shkëlqyer të tingullit stereo. Estetika e saj e frymëzuar nga vitet ’70, me një mbyllje lëkure, dorezë prej alumini dhe grilën ikonike Quadrex, bën një deklaratë të guximshme në çdo hapësirë. Bateria e integruar e litiumit ofron deri në 8 orë kohë bateri, ndërsa integrimi i asistentit zanor me Google Assistant dhe Amazon Alexa mundëson kontrollin pa duar për riprodhimin e muzikës dhe pajisjet inteligjente të shtëpisë. Me komoditetin e një baterie të ringarkueshme, transportueshmërinë dhe përkushtimin ndaj përsosmërisë audio, JBL Authentics 300 është një altoparlant gjithëpërfshirës që pa mundim lartëson përvojën tuaj dëgjimore dhe vizuale.

Ka stok

SKU: DUN2101-B Modeli: JBLAUTH300BLKAM Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

JBLAUTH300BLKAM

Color

Black

Speaker System
Channel Configuration

2-Channel

Speaker Configuration

2-Way

Amplifier Power Rating

100 W RMS

Drivers

2 x 1" / 25.4 mm Tweeter
1 x 5.25" / 133.35 mm Woofer

Passive Radiators

1 x 6.5" / 16.5 cm

Enclosure Type

Sealed

Frequency Response

45 Hz to 20 kHz (-6 dB)

Wired I/O

1 x 1/8" / 3.5 mm Input (Audio)
1 x RJ45 Thru (Audio)
1 x USB-A Thru (Audio, Bus Power)

THD (Total Harmonic Distortion)

1%

Wireless Connection Protocols

AirPlay, Bluetooth, Chromecast built-in, Spotify Connect, Wi-Fi

Wi-Fi

Wi-Fi 6 (802.11ax); Dual-Band (2.4 & 5 GHz)

Bluetooth

5.3

Bluetooth Profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.5

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Power Consumption

2.0 W (Network Standby)

Battery Type

1 x Built-In Rechargeable 3.6 V Lithium (Not Replaceable)

Internal Battery Capacity

4800 mAh

Expected Battery Life

8 Hours

Battery Charging Time

3.5 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

34.2 x 19.5 x 18 cm

Weight

4.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL Authentics 300

1x Power cable

1x Quick start guide

1x Safety sheet

1x Warranty card