OFERTA ONLINE

Kingston DataTraveler Exodia M USB Flash Drive

590 L2,490 L

 

Transferoni dhe ruani shpejtë dokumente, muzikë, video dhe më shumë me Kingston DataTraveler Exodia M. Me një lidhës USB 3.2 Gen 1 Type-A, ky flash drive mund të aksesohet lehtësisht në laptopë, kompjuterë desktop dhe më shumë. DataTraveler Exodia M është një zgjidhje ideale e ruajtjes së përmbajtjeve të ndryshme për punë, shtëpi ose shkollë.

Color
Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 Flash Drive

790 L4,490 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Teal, Black, Blue, Red

Memory

128GB, 256GB, 32GB, 64GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

Not Specified by Manufacturer

Write Speed

Not Specified by Manufacturer

Operating Temperature

32 to 140°F / 0 to 60°C

Storage Temperature

-4 to 185°F / -20 to 85°C

Dimensions

67.4 x 21.8 x 11.6 mm

Weight

10 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Flash Drive