Mi True Wireless Earphones

5,500 L

Mi True Wireless Earphones ju sjellin lirin e perdorimit te kufjeve pa kabell. Forme perfekte, te rehatshme dhe vijne me opsione si, komandim me prekje, rezistente ndaj ujit dhe djerses. Te pajisura gjithashtu edhe me anullim te zhurmave te cilat I bejne te pershtatshme edhe per folur ne telefon.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN363-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Net Weight

58g

Impedance

16Ω

Charging Port

USB Type-C

Input

5V = 1.1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 4.2

Wireless Range

10m

Charging Time

1h

Bluetooth Profiles

BLE/HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Earphones Battery Life

3 h ( at 80 % volume )

Total Battery Life

10 h ( at 80 % volume )

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu