Ne Gare Me Veten Nga Ermal Mamaqi

1,200 L

 

Në garë me veten” vjen në formën e një udhërrëfyesi që mban plot mësime jete, të nxjerra nga një përvojë e gjatë dhe përballje sfiduese.  Në këtë libër do të zbuloni sekretet e mendjes që di të përballet me çdo vështirësi, dhe që çdo gur e përdor për të ngritur mure suksesi. Lëreni veten të lirë dhe niseni këtë rrugëtim me besimin se, më në fund, ka ardhur çasti që të keni jetën që meritoni. Transformimi nis TANI.

Ka stok

SKU: CNG3143 Modeli: 99789928371324 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Shtepia botuese

Pegi

Numri i faqeve

234

Permasat

14×21 cm

Zhaner

Motivim/Psikologji

Koha e botimit

Nentor 2022

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim