Sony PS5 Elden Ring Game

5,990 L

 

Në Tokat e sunduara nga Mbretëresha Marika e Përjetshme, Unaza e Plakut, burimi i pemës Erd, është shkatërruar. Pasardhësit e Marikës, të gjithë gjysmëperëndi, morën copat e Unazës së Eldenit të njohur si Runat e Mëdha duke u mbushur me fuqi te reja dhe çmenduria e forcës së tyre të sapogjetur shkaktoi një luftë: The Shattering.

Ka stok

SKU: ABT174 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

1 Player

Genre

Role Playing Games

Age Suitability

Ages 17 and up

Platform

PS4, PS5

Voice

English

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish

Dimension

10 x 110 x 100mm

Weight

1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Elden Ring Game