Ofertë!
OFERTA ONLINE

Redmi Buds 4 Lite

1,490 L

Kurseni: 1,000 L

Kufjet kanë teknologjinë e anulimit aktiv të zhurmës (ANC) që mund të reduktojë zhurmën e ambientit deri në 35 dB. Ideale për të udhëtuar ose për të dëgjuar në mjedise të zhurmshme.
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite ofron deri në 6 orë bateri me një karikim të vetëm dhe deri në 25 orë jetëgjatësi baterie me një kuti karikimi. Me mbështetjen e karikimit të shpejtë, mund të merrni deri në 1 orë riprodhim muzike pas vetëm 5 minutash karikim. Kufjet kanë gjithashtu një vlerësim IP54 që siguron rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit, e cila është ideale për aktivitete sportive ose përdorim në natyrë. Kontrolli intuitiv me prekje ju lejon të kontrolloni me lehtësi volumin, të luani këngë, t’u përgjigjeni thirrjeve ose të aktivizoni asistentin zanor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2231E1

Color

Black, White

General
Wireless connection

Bluetooth® 5.3

Bluetooth protocols

A2DP, AVRCP, HFP

Operating distance

10m

Speaker impedance

32Ω

Driver

12mm

Waterproof

IP54

Battery Life

About 20 Hours

Features

Touch control
AI Noise Cancellation for Calls
Low latency mode
Google Fast Pair
Lightweight and Portable

Charging
Battery

35+320mAh

Earbuds

90min

Charging case

120min

Charging port

Type-C

Earbud input parameters

5V ⎓ 50mA

Charging case input parameters

5V ⎓ 350mA

Charging case output parameters

5V ⎓ 150mA

Size and Weight
Single earbuds weight:

3.92g

Single earbuds size

32.24×18.22×19.63mm

Charging case weight

26.7g

Charging case size

55.6×47.3×22.2m

Total weight

35g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim