Sony PS5 Dakar Desert Rally

4,990 L

 

Dakar Desert Rally është zona e aventurave më epike e zhvilluar ndonjëherë. Me shpejtësinë e pabesueshme dhe adrenalinën e konkurencës mjafton të zgjidhni nje prej mjeteve që dëshironi qoftë ajo motoçikletë, makinë, kamion etj. Konkuro me lojtarë të tjerë online ose navigo botën e egër si lojtar i vetëm offline.

Ka stok

SKU: ABT189 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PS5

Publisher

Saber Interactive, Inc

Genre

Driving/Racing

Voice

English, French (France), Spanish

Screen Languages

English, French (France), German, Italian, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Spanish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Dakar Desert Rally