SAPO ERDHI

Sony PS5 Resident Evil 4

6,990 L

 

Një riimagjinim rrëqethës i klasikut aksion-horror të Capcom. Gjashtë vjet pas ngjarjeve të Resident Evil 2, i mbijetuari i Raccoon City Leon Kennedy është dërguar në një fshat të izoluar evropian për të hetuar zhdukjen e vajzës së presidentit amerikan, por çfarë ai zbulon në këtë fshat është e pakrahasueshme me çfarë ai ka hasur deri më tani. Çdo aspekt i kësaj loje klasike është përditësuar, duke filluar nga grafikat dhe kontrollet e modernizuara, deri tek një linjë ngjarjesh e cila do të surprizojë dhe fansat më të zjarrtë të lojës origjinale.

Ka stok

SKU: DUN2008 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Platform

PS5

Release

3/24/2023

Publisher

Capcom U.S.A., Inc.

Genre

Action, Adventure, Horror

Voice

Chinese, English, French (France), German, Italian, Japanese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish

Screen Languages

Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Resident Evil 4