SAPO ERDHI

Thermaltake TH240 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

10,990 L

 

Ftohës me ujë nga Thermaltake. Është një ftohës me ujë që përfshin 2 ventilatorë të fuqishëm 120 mm me presion të lartë statik dhe një radiator me performancë të lartë së bashku me një bllok uji, ndriçim me ngjyra 16,8M RGB me mënyra të paracaktuara ndriçimi nëpërmjet kontrolluesit inteligjent të ventilatorit, ose sinkronizoni me softuerin RGB të motherboard.

Color
SKU: N/A Modeli: CL-W286-PL12SW-A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Model

CL-W286-PL12SW-A

PUMP
Voltage

12 V / 5V

Rated Current

0.38A & 0.25A

Motor Speed

3300 R.P.M

WATER BLOCK
Materials Info

Copper

FAN
Speed

1500 RPM

Noise Level

28.2 dB-A

Max. Air Flow

59.28 CFM

Max. Pressure

1.31 mm-H2O

Connector

2510–3 Pin , 5 V ARGB header–3 Pin

Rated Voltage

12 V & 5 V

Dimension

120 x 120 x 25 mm

TUBE
Length

400 mm

Material

Rubber

RADIATOR
Radiator Dimension

273x 120 x 27 mm

COMPATIBILITY
Info

Intel LGA 2066/2011-3/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150
AMD FM2/FM1/AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim